پاسخ آموزش بهتر است یا مشاوره درباره رشد کسب و کار

رشد کسب و کار_پریسا آریایی

بسیاری از افراد هنوز نمی دانند که مشاوره کسب و کار می تواند برای کسب و کارهای کوچک نیز مناسب باشد. یعنی این تصور وجود دارد که استارت آپ های بزرگ نیاز به مشاوره دارند. به طور کلی در هر کسب و کاری به صورت خواسته یا ناخواسته یک سری موانع وجود دارد که سبب می شود تا سودآوری شرکت و میزان فروش تحت تاثیر قرار بگیرد. مشاوره کسب و کار سعی می کند جزییات را در نظر بگیرد در صورتی که آموزش های مختلف در زمینه راه اندازی کسب و کار فقط ایده های لازم را در اختیار شما قرار می دهد. کمک گرفتن از مشاور کسب و کار سبب می شود که دانش تخصصی با هزینه مقرون به صرفه داشته باشید.

 

مشاوره کسب و کار برای استارت آپ ها

استارت آپ ها به جای پشت سر گذاشتن دوره های عجیب و غریب آموزشی در زمینه کسب و کار خود در ابتدا باید بتوانند به واسطه مشاوره کسب و کار مشکلات و موانع را شناسایی کنند. به طور کلی در کسب و کار شما می بایست در ابتدا علائم مربوط به کاهش فروش بررسی شود و سپس عواملی که در این زمینه تاثیر دارد ارزیابی شود. مسائل مربوط به نقدینگی یا مدیریت داخلی نیز از مباحث مهم افزایش فروش محسوب می شود. پریسا آریایی به عنوان مشاور کسب و کار، علائم و نشانه های مختلف در زمینه کسب و کار شما را بررسی می کند و ریشه مشکلات را نیز پیش بینی می کند. به طور کلی یافتن مشکلات از شرایط خاصی که ارزیابی می شود.

مشاوره کسب و کار سبب می شود که بتوانید برای کسب و کار خود هدف درستی در نظر بگیرید و مسیر استاندارد برای رسیدن به هدف را بسنجید. از یاد نبرید که کسب و کارها باید مسیر درست و اصولی داشته باشند. به طور کلی صرفه جویی در وقت و هزینه ها سبب می شود که راه حل های مشخصی در نظر گرفته شود.

مشاوره کسب و کار سبب صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود. در واقع بدون داشتن مشاور کسب و کار مجبور به تست روش های مختلفی برای حرکت به سمت جلو هستید. در این میان باید آزمون و خطا کنید و این موضوع سبب می شود که هزینه و زمان زیادی از شما گرفته شود. گاه برخی از اشتباهات سبب می شود که کسب و کار شما با یک سری چالش های مهم و جدید روبرو شوند. یک مشاور از تخصص و دانش لازم در خصوص کسب و کارهای مختلف برخوردار است و می تواند برنامه ریزی و استراتژی های خاص خود را داشته باشد.

 

رشد کسب و کارها_پریسا آریایی
رشد کسب و کارها

 

برنامه ریزی درست در زمینه کسب و کار

تصمیم گیری در خصوص کسب و کارهای مختلف سبب می شود که بتوانید همه جوانب را بسنجید. برنامه ریزی برای فردا از مواردی است که در کسب و کار های پر سود به طور کلی در نظر گرفته می شود. برنامه ریزی درست سبب می شود که درام غیر فعال نیز وجود داشته باشد و رشد کسب و کار در یک مسیر درست و روتین صورت بگیرد. مشاوره کسب و کار به شما یاد می دهد که چطور بتوانید کسب و کار فعلی خود را به درستی دنبال کنید. البته این نکته را در نظر بگیرید که استراتژی های مختلف بر اساس نوع هدف تجاری شما سنجیده می شود.

مشاوره کسب و کار کمک می کند تا فرصت های بیشتری برای سودآوری داشته باشید. فرصت های بیشتر سبب موفقیت های بیشتر می شود.

مشاوره کسب و کار نوعی دیدگاه بی طرفانه است که سبب می شود یک کسب و کار به صورت واقع بینانه به پیشرفت برسد. در واقع شناسایی موانع سبب می شود که سطح بهره وری بیشتر شود و بهینه سازی صورت بگیرد. شرکت ها می توانند بسیار سریع به سمت جلو حرکت نمایند. این موضوع سبب می شود که روند ارزیابی سودآوری به صورت کاملاً حرفه ای باشد. مشاور کسب و کار نوعی متخصص خارجی است که می تواند در راستای حل مشکلات بهترین ایده ها را در اختیار شما قرار دهد این موضوع سبب می شود کسب و کار رونق یابد.

مشاوره کسب و کار_پریسا آریایی
رشد کسب و کارها

 

تعیین پارامترهای الزامی برای شرکت ها توسط مشاوره کسب و کار

در سیستم مشاوره کسب و کار اولویت های اولیه کاری به طور دقیق مشخص می شود. پارامترها ارزیابی می شود و مسئولیت ها نیز بررسی می شود. مسئولیت ها سبب می شود که طرفین قرارداد بتوانند بهترین تصمیم گیری را داشته باشند. کشف مشکلات احتمالی در کسب و کار و تحقیق و ارائه یک سری راه حل ها سبب می شود که پروژه ها نهایی شوند. همکاری های بیشتر سبب می شود تا توافق کسب و کار نیز به صورت دقیق اجرایی شوند. در این زمینه حتی نیاز است که بیمه و مالیات نیز بررسی شود.

کسب و کارهای مختلف به طور کلی دارای یک سری قالب های استاندارد هستند. مشاورانی که در زمینه کسب و کار اقدام می کنند می توانند خدمات مشاوره را به خوبی دنبال کنند. دقت کنید که کسب و کارها در شرایط مختلف اصول بهتری دارند.

مشاوره کسب و کار بر اساس نوع تجارت شما یک سری خدمات را در اختیار شما قرار می دهد. در واقع مشاور پاسخگوی نیازهای کسب و کار شما است. امور قراردادی می تواند کسب و کار را به شکل بهتری دنبال نماید.

افزایش فروش کسب و کارها_پریسا آریایی
افزایش فروش کسب و کارها

جمع بندی

شما می توانید به واسطه متدهای مشاوره پریسا آریایی بهترین شرایط را برای رشد کسب و کار خود در نظر بگیرید. حتی برای رسیدن به درآمد غیر فعال نیز شرایط خوبی در نظر گرفته می شود. افزایش فروش سبب می شود که کسب و کار شما روتین مناسبی داشته باشد. در بهترین شرایط می توانید مشکلات را سریعاً شناسایی کنید و اقدام به برطرف سازی آن نمایید. البته که کسب و کارهای روتین شرایط خاص خود را دارند و نیاز است که سطح مشاوره ها به صورت جدی دنبال شود. در بهترین شرایط می توان گفت که کسب و کار های پر سود می توانند آینده تضمین شده تری داشته باشند. هرچه این راهکار بهتر باشد بسیار ایده آل است. افزایش فروش کمک می کند تا بتوانید کسب و کار خود را به رشد خوبی برسانید و موفق شوید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.