چگونه میتوانم درآمد غیر فعال داشته باشم؟

درآمدغیرفعال_پریسا آریایی

می دانید مشاوره کسب و کار سبب می شود تا میزان درآمد غیر فعال شما بیش از 70 درصد رشد داشته باشد؟ اصلاً در مورد درآمد غیر فعال در ایران اطلاعاتی دارید؟ همانطور که از نام “درآمد غیرفعال” مشخص است به درآمدی گفته می شود که برای به دست آوردن آن نیازی به انجام کارهای فعال نخواهید داشت. در واقع شما یک سری کارها از قبل انجام می دهید و در آینده به نتیجه می رسید.

 

 

ایده های کسب درآمد غیر فعال

مشاوره کسب و کار به شما کمک می کند تا یک سری ایده های جدید و ناب در راستای رسیدن به درآمد غیر فعال داشته باشید. روش هایی که در نهایت سبب افزایش فروش می شود. رشد کسب و کار سبب می شود که بتوانید آینده شغلی خود را تضمین کنید. مثلاً دوره های آموزشی آنلاین از دسته شغل هایی است که می تواند برای شما درآمد غیر فعال ایجاد نماید. شما هر آنچه که بلد هستید را می توانید تبدیل به فایل های صوتی و ویدیویی نمایید. فایل های شما در نهایت در سایت های مختلف و یا در پیچ اینستاگرام خودتان برای فروش در نظر گرفته می شود. در واقع شما یکبار زحمت تنظیم و اجرای فایل ها را کشیده اید اما با فروش آنها می توانید روز به روز به میزان درآمدتان بیافزایید. این روش برای درآمدزایی بانوان بسیار عالی است.

مثلاً ایده دیگری که از سوی مشاوره کسب و کار در اختیار شما قرار می گیرد ساخت برنامه یا اپلیکیشن های مخصوص است. در واقع شما می توانید در ابتدا نیاز بازار را بسنجید و اقدام به ساخت اپ های مخصوص نمایید. اپ شما با پرداخت درون برنامه ای به نتیجه می رسد و ارزشمند خواهد بود. دقت کنید که شما یکبار اپ را ساخته اید اما تا سال ها برای فروش در نظر گرفته می شوند. این ایده برای کسانی که در زمینه کامپیوتر قوی هستند بهترین گزینه محسوب می شود. دقت کنید که ساخت برنامه یا اپ سبب می شود که کسب درآمد غیر فعال به سادگی صورت بگیرد. اگر برنامه نویسی بلد هستید این روش برای شما عالی است.

درآمد غیرفعال_پریسا آریایی
درآمد غیرفعال

 

مشاوره کسب و کار روش های ارزان رسیدن به درآمد غیر فعال را به شما یاد می دهد!

شاید فکر کنید برای داشتن درآمد غیر فعال نیاز به سرمایه اولیه بالایی دارید. این تصور اشتباه است. مثلاً عکاسی یکی از روش هایی است که می توانید به کمک آن به سادگی به سرمایه خوبی دست یابید. دقت کنید که عکاسی با گوشی موبایل هم می تواند سودآور باشد و نیازی به خرید دوربین های گران قیمت نیست.

وبلاگ نویسی از دیگر ایده های ارزان قیمت برای رسیدن به درآمد غیر فعال است. به طور کلی وبلاگ نویسی سبب می شود که بتوانید کاربران زیادی را جذب کنید و این موضوع برای ورود به دنیای ارزشمند اقتصادی بهترین گزینه محسوب می شود. از یاد نبرید که داشتن درآمد غیر فعال سبب می شود که بتوانید همیشه سرمایه ای در حساب بانکی خود داشته باشید.

می توانید به سراغ تولید و توزیع کتاب اینترنتی بروید که این روزها طرفداران بیشتری به نسبت کتاب های کاغذی دارد چون قیمت ارزانتری دارد. در مشاوره کسب و کار در ابتدا مهارت های شما سنجیده می شود و سپس ایده هایی در اختیار شما قرار می گیرد. دقت کنید که ساخت تیزر و ویدیو از دیگر مواردی است که می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد. ساخت تیزر برای کسانی که در صنعت سینما فعال هستند قطعاً درآمدزایی خواهد داشت.

تولید محتوا در اینستاگرام به نوعی می تواند برای شما درآمدزا باشد. در جدیدترین ایده های مشاوره کسب و کار توسط پریسا آریایی سعی شده به این مباحث بیشتر پرداخته شود. به طور کلی تولید محتوا سبب می شود که مشتریان واقعی مشخص شود. راز به دست آوردن تعداد زیاد فالوور اینستاگرام نیز سازگاری با نوع محتوا است. دقت کنید که محتوایی که انتخاب می کنید باید ارزشمند باشد.

کسب و کارهای پرسود_پریسا آریایی
کسب و کارهای پرسود

 

سرمایه گذاری کنید!

روش های آسان برای رسیدن به درآمد غیر فعال نیز وجود دارد. مثلاً می توانید اقدام به خرید ملک کنید. این روند سبب می شود که سرمایه گذاری در سهام به بهترین نحو صورت بگیرد. ارز دیجیتال نیز از دیگر مواردی است که سبب سرمایه گذاری گسترده می شود. سرمایه گذاری در سهام سبب می شود که بتوانید همزمان در شغل های دیگر نیز سود خوبی داشته باشید. مشاوره کسب و کار برای کسانی که سرمایه خوبی دارند ایده های مناسبی دارد و قطعاً این ایده ها می تواند آینده خوبی برای شخص فراهم سازند.

 

 

مشاوره کسب و کار برای بانوان

بانوان می توانند از ایده های ساده برای رسیدن به درآمد غیر فعال استفاده نمایند. مثلاً ساخت وب سایت می تواند از دسته موارد ارزشمند باشد. دقت کنید که دوره های آنلاین در این زمینه بسیار ارزشمند است. ایده های هنری شما نیز قطعاً سودآور خواهد بود کافیست کمی خلاقیت داشته باشید. با مشاوره کسب و کار یاد می گیرید که چطور شروع کنید و مسیر را به چه شکل ادامه دهید. برای رسیدن به کسب و کار موفق نیاز است که یک سری موارد را در نظر بگیرید. مثلاً محصولات مربوط به صنایع دستی برای بانوان یک راه پیشرفت محسوب می شود. محصولات دیجیتالی و فیزیکی نیز اثربخشی مخصوص به خود را دارد.

مشاوره کسب و کار_پریسا آریایی
مشاوره کسب و کار

 

شما می توانید ایده هایی که در ذهن دارید با مشاور در میان بگذارید. کسب و کار های پر سود برای بانوان توسط یک سری ایده های مشاوره ای به بهترین نحو صورت می گیرد. از سوی دیگر شرایط به شکلی است که می توانید با یک ایده ساده تا مدت ها درآمدزایی کنید. آژانس های تبلیغاتی نیز سعی می کنند در این راستا بهترین شرایط را در نظر بگیرند. به طور کلی محصولات دیجیتالی بیشترین سودآوری را دارند و برای کسانی که اول راه هستند پیشنهاد خوبی محسوب می شود. شما می توانید به واسطه مشاوره کسب و کار اینترنتی، سایت خود را راه اندازی کنید و به درآمد خوبی دست یابید. البته که شما برای رسیدن به رسانه محتوایی دقیق باید چندین مورد را مدنظر قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.